Personaalne coaching

Sinu teadlikkuse tõstja!

Minu coaching´us saad kogeda järgmist ​

"Elu algab väljaspool mugavustsooni."
Neale Donald Walsh

Personaalne coaching on töö iseendaga, mida kannustab soov muuta oma elu paremaks ja mille keskmes on kliendi vajadused.

Personaalne coaching aitab kiiresti muutuvas maailmas jääda iseendaks, saada iseendast teadlikumaks (sh teada oma nõrkusi ja kasutada oma tugevusi), omada enesejuhtimise oskusi, olla lahendustele orienteeritud,  on toetuseks nii tööalases kui isiklikus arengus.

Personaalne coaching pakub erapooletut peegeldust ja regulaarset tuge selleks, et teha teadlikuid valikuid ja otsuseid; et saada sisemist selgust sellest, miks ma midagi teen ja kuhu soovin välja jõuda ning kuidas oma potentsiaali parimal moel rakendada.

Esimene 60-minutiline sobivuskohtumine on tasuta.

Saame selle kohtumise käigus lähemalt tuttavaks, avad teema, millega soovid coaching’usse tulla, mina kirjeldan coaching’u protsessi ja tutvustan isiklikku coaching’u mudelit. Nii saad veenduda, kas coaching on sulle parim valik, kas mina coach’ina saan Sulle toeks olla ja kas tekib vastastikune äratundmine, et võime koos töötama hakata.

Coachingu sessiooni pikkus on 90 minutit ja see toimub kas:

Personaalne coaching annab parimaid tulemusi, kui kohtume pikema perioodi vältel, vähemalt 6 kuu vältel. Saad ise valida kohtumise sageduse (vähemasti korra kuus, aga vajadusel ka kord nädalas). 

Kui soovid suurendada isiklikku rahulolu, kasvada ja areneda, võta minuga ühendust – olen Su jaoks olemas!

s

Võta ühendust,

et detailsemalt edasi rääkida – leiame parima viisi koostööks!

Kohtumiseni!

Schedule a Class

The success of Yoga does not lie in the ability to perform postures but in how it positively changes the way we live our life and our relationships.

Sinu päring