“Coachingus saab inimene olla täiesti tema ise ja läbi avatud vestluse turvalises keskkonnas teadvustada endale uusi võimalusi soovitud tulemuseni jõudmiseks.”

Marcia Reynolds

Mis on coaching?

Coaching´u põhioskused:

Kohaloleku ja kontakti loomine
Aktiivne kuulamine
Küsimuste esitamine
Tegudele innustamine

Mida coaching ei ole?

Coaching on Sulle, kui Sul on:

Mis teemadega coachingusse tulla?

Inimene on tervik – muutus ühes eluvaldkonnas toob kaasa muutused teistes eluvaldkondades. Mulle meeldib öelda, et meil on üks elu – ei ole tööelu ja isiklikku elu. Mistõttu kõik teemad on omavahel seotud – võid tulla coaching´usse ühe teemaga, aga jõuame välja hoopis teise teemani, juurteemani.

Coaching´usse tulekuks on vaja: uskuda coaching´usse, usaldada (iseennast ja coach´i), soovi areneda (iseenda pärast, mitte kellegi teise jaoks!).  Kõik muu saab juba sobivuskohtumisel läbi rääkida.

Kui siiski vajad inspiratsiooni võimalikest coaching´u teemadest, siis väike nimekiri on siin:

Kuidas endale coach'i valida?

Oluline on enne sessioonide algust ning kokkulepete sõlmimist kohtuda (tavapäraselt on esimene sobivuskohtumine tasuta), mille käigus uurida:

Sa tunned ära Sinu jaoks õige inimese. Lihtsalt pea meeles, et Sa valid endale coach’i, mitte sõpra – coach’i roll ei ole Sulle meeldida, vaid aidata Sind lähemale Sinu eesmärgile. Seega, vali endale coach, kellega Sa tunned end turvaliselt, et ennast avada, aga kes aitab Sul ka mugavustsooni ületada, et toimuks kasv ja areng.

"Treener on inimene, kes ütleb sulle seda, mida sa ei taha kuulda, ja paneb sind nägema seda, mida sa ei taha näha, et sa saaksid selleks, kelleks sa oled end alati uskunud saavat."
Tom Landry
s

Võta ühendust,

et detailsemalt edasi rääkida – leiame parima viisi koostööks!

Kohtumiseni!

Schedule a Class

The success of Yoga does not lie in the ability to perform postures but in how it positively changes the way we live our life and our relationships.

Sinu päring